Punjač za električne trotinete ( FY4202000 )
Nedefinisano
*Maloprodajna cena: 4.440 rsd.
* 2.960 rsd.
Ušteda:
1.480 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
30
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
 Količina
  • Napajanje
  • 100-240 V~ 50-60 Hz
  • Izlazni napon
  • 42V DC
  • Struja punjenja
  • Maks. 2000 mA
  • Tip akumulatora
  • Li-ion
  • Broj akum. za istovremeno punjenje
  • 1
  • Punjenje
  • CCCV
  • Kabel
  • 2464 22AWG dužine 1.2 m
  • Priključak
  • 5.5x2.1 mm
  • Masa
  • 352 g
  • Dimenzije
  • 139x62x35 mm
Ocena:
Unesite kod sa slike
  • Naziv artikla
  • Naziv i vrsta robe
  • Gume,kacige,torbe,delovi
  • Uvoznik
  • Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
  • Prava potrošača
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Srodni proizvodi
Ducati Bike Gloves - Black-Red
MP cena: 3.000 rsd.
Ušteda: 220 rsd.
Ducati Bike Gloves - White-Red
MP cena: 3.000 rsd.
Ušteda: 220 rsd.
Puna guma 8.5" za trotinet Xiaomi M365/1S/Essential/M365 Pro/ M365 ...