PROSTO konvektorska grejalica 2000W ( FK-Y113/2000 )
Prosto
*Maloprodajna cena: 8.350 rsd.
* 5.670 rsd.
Ušteda:
2.680 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
100
discount
Obavesti me kada proizvod bude na stanju.
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
  • Brend
  • PROSTO
  • Tip
  • Konvektorska grejalica
  • Napajanje
  • 220-240 V~
  • Snaga
  • 2000 W (1000 W + 1000 W)
  • Montaža
  • Nazidna, samostojeća
  • Dužina kabela
  • 1.8 m
  • Materijal kućišta
  • Metal
  • Boja kućišta
  • Bela
  • IP zaštita
  • IPX4 (zaštita od prskajuće vode iz svih pravaca)
  • Zaštita od pregrevanja
  • Da
  • Zaštita kod prevrtanja
  • Ne
  • Termostat
  • Da
  • Tip grejača
  • Aluminijumski X grejač
  • Podesiva snaga
  • Tajmer
  • Ne
  • Daljinski upravljač
  • Masa
  • 4.5 kg
  • Dimenzije
  • 730x260x490 mm (sa točkićima); 730x70x400 mm (bez točkića)
Ocena:
Unesite kod sa slike
  • Naziv artikla
  • Naziv i vrsta robe
  • Grejna tela
  • Uvoznik
  • Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
  • Prava potrošača
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Srodni proizvodi
ISKRA nazidna PTC keramička grejalica 2000W ( PTC-2021L )
MP cena: 7.170 rsd.
Ušteda: 1.760 rsd.
ISKRA konvektorska grejalica sa tajmerom 2000W ( DL08-Turbo&Timer )
MP cena: 7.570 rsd.
Ušteda: 1.710 rsd.
ISKRA konvektorska grejalica 2000W ( DL03-turbo )
ISKRA konvektorska grejalica 1500W ( PN1500 )