NZXT T120 procesorski hladnjak beli (RC-TN120-W1)
NZXT
*Maloprodajna cena: 5.710 rsd.
* 4.240 rsd.
Ušteda:
1.470 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
100
discount
Obavesti me kada proizvod bude na stanju.
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
  • Osnovne karakteristike
    • Upotreba:
    • Za centralne procesore (CPU)
    • Procesorsko ležište (socket):
    • Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5
    • Broj toplotnih cevi:
    • 4
    • Tip:
    • Vazdušno hlađenje
  • Ventilatori
    • Broj ventilatora:
    • 1
    • Nivo buke:
    • 17.9dB(A) - 30.6dB(A)
    • Ležište:
    • FDB - Fluid Dynamic Bearing
    • Protok vazduha:
    • 21.67cfm - 78.02cfm
    • Broj obrtaja:
    • 500rpm - 1.800rpm + 300rpm
    • Boja:
    • Bela
    • Dimenzije:
    • 120mm x 120mm x 26mm
    • Vazdušni pritisak:
    • 0.75mmH2O - 2.7mmH2O
  • Fizičke karakteristike
    • Materijal:
    • Aluminijum, Bakarne toplotne cevi
    • Dimenzije:
    • 159mm x 120mm x 66mm