NZXT Kraken 240 RGB vodeno hlađenje crno (RL-KR240-B1)
NZXT
*Maloprodajna cena: 24.020 rsd.
* 19.570 rsd.
Ušteda:
4.450 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
200
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
 Količina
  • Osnovne karakteristike
    • Tip:
    • Vodeno hlađenje
    • Procesorsko ležište (socket):
    • Intel 115x, Intel 1200, Intel 1700, AMD AM4, AMD AM5, AMD TR4, AMD sTRX4
    • Upotreba:
    • Za centralne procesore (CPU)
  • Pumpa
    • Dimenzije:
    • 74.7mm x 55.97mm
  • Radijator
    • Dimenzije:
    • 275mm x 123mm x 30mm
    • Materijal:
    • Aluminijum
  • Ventilatori
    • Nivo buke:
    • 33.88dBA
    • Protok vazduha:
    • 78.86cfm
    • Boja:
    • ARGB
    • 120mm x 120mm x 26mm
    • Vazdušni pritisak:
    • 2.57mmH2O
    • Ležište:
    • FDB - Fluid Dynamic Bearing
    • Broj ventilatora:
    • 2
    • Broj obrtaja:
    • 500rpm - 1.800rpm ± 180rpm
  • Fizičke karakteristike
    • Napomena:
    • U pakovanju se ne isporučuje Threadripper bracket
    • Boja:
    • Crna
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 72 meseca
    • 72 meseca
Ocena:
Unesite kod sa slike
  • Naziv artikla
  • Naziv i vrsta robe
  • Kuleri
  • Uvoznik
  • Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
  • Prava potrošača
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Srodni proizvodi
Kuler za PC CORSAIR iCUE H100i RGB PROvodeo hlađenje38cm ventilato...
MP cena: 20.580 rsd.
Ušteda: 1.800 rsd.
Kuler za PC CORSAIR iCUE H100i ELITE RGB 240mm radijator crna