NZXT Kraken 120 vodeno hlađenje (RL-KR120-B1)
NZXT
*Maloprodajna cena: 12.350 rsd.
* 10.260 rsd.
Ušteda:
2.090 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
200
discount
Obavesti me kada proizvod bude na stanju.
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
  • Osnovne karakteristike
    • Tip:
    • Vodeno hlađenje
    • Upotreba:
    • Za centralne procesore (CPU)
    • Procesorsko ležište (socket):
  • Radijator
    • Dimenzije:
    • 152mm x 120mm x 32mm
    • Materijal:
    • Aluminijum
  • Ventilatori
    • Dimenzije:
    • 120mm x 120mm x 26mm