NZXT Aer P120 120mm ventilator sivi (RF-AP120-FP)
NZXT
*Maloprodajna cena: 2.550 rsd.
* 2.120 rsd.
Ušteda:
430 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
30
discount
Obavesti me kada proizvod bude na stanju.
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
Šok akcija NZXT Aer P120 120mm ventilator sivi (RF-AP120-FP). Kuleri, Komponente, Računari i komponente. Isporuka po Srbiji za 24h.
  • Karakteristike
    • Nivo buke:
    • 21-36dBA
    • Ležište:
    • Long life sleeve bearing
    • Protok vazduha:
    • 18.28cfm - 73.11cfm
    • Dimenzije:
    • 120mm x 120mm x 26mm
    • Broj obrtaja:
    • 500rpm - 2000rpm ± -300
    • Boja:
    • Siva
    • Materijal:
    • Plastika
    • Vazdušni pritisak:
    • 0.18~2.93mm-H2O
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 24 meseca
Ocena:
Unesite kod sa slike
  • Naziv artikla