Napajanje GIGABYTE Aorus P850W GP-AP850GM-EU 850W ATX 80+Gold modularno crna
Nedefinisano
*Maloprodajna cena: 23.750 rsd.
* 21.850 rsd.
Ušteda:
1.900 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
300
discount
Obavesti me kada proizvod bude na stanju.
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
Šok akcija Napajanje GIGABYTE Aorus P850W GP-AP850GM-EU 850W ATX 80+Gold modularno crna. Napajanja, Komponente, Računari i komponente. Isporuka po Srbiji za 24h.
    Ocena:
    Unesite kod sa slike
    • Naziv artikla
    • Naziv i vrsta robe
    • Napajanja
    • Uvoznik
    • Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
    • Prava potrošača
    • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
    Srodni proizvodi
    Napajanje CORSAIR RM750x 750W/modularno/ATX/80+Gold/crna
    MP cena: 27.930 rsd.
    Ušteda: 4.940 rsd.
    MP cena: 28.120 rsd.
    Ušteda: 5.630 rsd.
    Napajanje HPE 500W/Flex Slot/Platinum/Hot Plug/Gen10/Power Supply Kit
    Napajanje HPE 800W/Flex Slot/Platinum/Hot Plug/Gen10/Power Supply Kit