COOLER MASTER HYPER 212 Black RR-S4KK-25SN-R1 procesorski hladnjak
Cooler Master
*Maloprodajna cena: 6.450 rsd.
* 4.300 rsd.
Ušteda:
2.150 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
100
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
 Količina
  • Osnovne karakteristike
    • Broj toplotnih cevi:
    • 4
    • Procesorsko ležište (socket):
    • Intel 1155, AMD AM5, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1200, AMD AM4, Intel 1700, Intel 1156
    • Tip:
    • Vazdušno hlađenje
    • Upotreba:
    • Za centralne procesore (CPU)
  • Ventilatori
    • Nivo buke:
    • 32.8dB(A)
    • Broj obrtaja:
    • 690rpm - 2.500rpm ±10%
    • Boja:
    • Crna
    • Dimenzije:
    • 120mm x 120mm x 25mm
    • Ležište:
    • Loop Dynamic Bearing
    • Protok vazduha:
    • 70.7cfm
    • Vazdušni pritisak:
    • 3.61mmH20
    • Broj ventilatora:
    • 1
  • Radijator
    • Materijal:
    • Aluminijum
  • Fizičke karakteristike
    • Materijal:
    • Aluminijumski radijatori, Bakarne toplotne cevi, Plastika
    • Boja:
    • Crna
    • Dimenzije:
    • 152mm x 125mm x 74mm