CHIEFTEC APB-500B8 500W napajanje bulk
Chieftec
*Maloprodajna cena: 7.600 rsd.
* 5.430 rsd.
Ušteda:
2.170 rsd.
*Cena je u dinarima za online poručivanje
Broj bodova koji osvajate kupovinom ovog proizvoda
Šta su mobilniSvet bodovi?
MS
100
discount
Obavesti me kada proizvod bude na stanju.
price-drop
Obavesti me kada cena padne.
Šok akcija CHIEFTEC APB-500B8 500W napajanje bulk. Napajanja, Komponente, Računari i komponente. Isporuka po Srbiji za 24h.
  • Osnovne karakteristike
    • Vrsta kablova:
    • Fiksni
    • Tip:
    • Active PFC
    • Faktor snage:
    • >0.9
    • ATX standard:
    • 12V v2.3
    • Snaga:
    • 500 W
    • Sistemi zaštite:
    • Efikasnost:
    • <80%
  • +12V naponske grane
    • 1:
    • 24A
    • Maksimalna kombinovana snaga:
    • 396W
    • 2:
    • 21A
  • Ostale naponske grane
    • +5V:
    • 19A
    • +3.3V:
    • 22A
    • 130W
  • Fiksni priključci
    • Molex 4pin:
    • 2
    • PCI Express 8pin:
    • 1x 8(6+2)pin
    • ATX 24pin:
    • 24(20+4)pin
    • SATA:
    • 3
    • ATX 4pin (PIV):
    • 1
  • Hlađenje
    • Tip:
    • Aktivno
    • Dimenzije ventilatora:
    • 120mm x 120mm
    • Broj ventilatora:
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 150mm x 140mm x 87mm
    • Pakovanje:
    • Bulk
    • Format:
    • ATX
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 24 meseca
Ocena:
Unesite kod sa slike
  • Naziv artikla
  • Naziv i vrsta robe
  • Napajanja
  • Uvoznik
  • Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda
  • Prava potrošača
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Srodni proizvodi
Kućište FSP CMT260 Midi Tower ATXMicro-ATXITXkaljeno staklobez na...
MP cena: 6.690 rsd.
Ušteda: 540 rsd.
Kućište NIMITZ Armaggeddon TR 5000 Midi TowerATXMicro-ATXITXbez n...
MP cena: 7.040 rsd.
Ušteda: 560 rsd.
Napajanje PSU HiPower SP-650, 650W